Advertising
DEȚINUTUL EVADAT DINTR-O AMBULANȚĂ, PRINS DUPĂ CÂTEVA ORE

DEȚINUTUL EVADAT DINTR-O AMBULANȚĂ, PRINS DUPĂ CÂTEVA ORE
Scris de Realitatea de Ialomita Publicat: 14 aug. 2025, 08:26
Deținutul care a fugit miercuri seara dintr-o ambulanță pe un teren agricol, a fost capturat de polițiști în jurul orei 01:00
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 21:38Misiune contracronometru în Cheile Bicazului. Salvamontiștii caută doi turiști care s-au rătăcit într-o zona cu pericol de cădere în gol
- 18:26Vântul puternic a făcut prăpăd în județul Bihor. Mai mulți copaci au fost doborâți pe carosabil
- 12:52Ministerul Sănătății: recomandări esențiale pentru populație în timpul valului de caniculă
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Ialomita și pe Google News


























