Mașină intrată într-un cap de pod. Patru persoane, la spital

Mașină intrată într-un cap de pod. Patru persoane, la spital
Accident rutier produs pe DJ 213, pe raza comunei Gura Ialomiței. Un autoturism care a părăsit partea carosabilă și a intrat într-un cap de pod.
Accident rutier produs pe DJ 213, pe raza comunei Gura Ialomiței. Un autoturism care a părăsit partea carosabilă și a intrat într-un cap de pod.
La fața locului au ajuns pompierii cu o autospecială de stingere și o ambulanță SMURD , în sprijin două echipaje ale SAJ .
În urma accidentului patru persoane conștiente și neîncarcerate, au fost monitorizate la locul intervenției. Ulterior toate cele patru persoane, au fost preluate de echipajele SMURD și SAJ și transportate la Spitalul Orășenesc Țăndărei.
Pompierii au mai asigurat și măsurile de prevenire și stingere a incendiilor prin deconectarea bornelor autoturismului.
Sursa: Realitatea de Ialomita
Citește și:
- 21:28 - Kanye West, interzis în Marea Britanie din cauza declarațiilor antisemite. Festivalul Wireless, anulat
- 21:08 - A murit Mircea Lucescu. Cariera uriașă a celui mai titrat antrenor român
- 21:02 - Călin Georgescu, mesaj crucial după retragerea licenței Realitatea Plus: „Un abuz și o nedreptate periculoasă. Ora 20:55, președintele interzis de Sistem, în direct la Culisele Statului Paralel - LIVE TEXT
- 20:11 - George Simion, mesaj de forță de la tribuna Parlamentului: „Voi, puterea, ați închis Realitatea Plus”
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Ialomita și pe Google News











