Advertising
CIUCĂ, DESPRE GEORGE SIMION: "PENTRU MINE A FOST CLAR CUM TREBUIE SĂ MĂ POZIȚIONEZ, CÂND AVEM DOUĂ STATE VECINE CARE I-AU INTERZIS PREZENȚA PE TERITORIUL LOR"

CIUCĂ, DESPRE GEORGE SIMION: "PENTRU MINE A FOST CLAR CUM TREBUIE SĂ MĂ POZIȚIONEZ, CÂND AVEM DOUĂ STATE VECINE CARE I-AU INTERZIS PREZENȚA PE TERITORIUL LOR"
Scris de Realitatea de Ialomita Publicat: 14 nov. 2024, 23:42
Președintele PNL, Nicolae Ciucă, a declarat joi că nu a primit și nici nu a cerut vreodată informări despre întâlnirile lui George Simion cu spioni ruși, arătând că pentru el a fost clar cum trebuie să se poziționeze, când avem două state vecine care i-au interzis accesul pe teritoriul lor.
Citește și
- 08:42George Simion dezvăluie motivul pentru care AUR nu ajunge la guvernare: „Nu vor să ne lase în joc”
- 08:21SUA semnează un acord nuclear istoric cu Arabia Saudită
- 08:12Sorin Grindeanu cere desecretizarea ajutoarelor trimise Ucrainei: „Sunt al treilea om în stat. Eu nu știu ce se dă”
- 08:03Armata SUA anunţă încheierea celei de-a 12-a nopţi consecutive de lovituri asupra Iranului
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Ialomita și pe Google News

























