Advertising
Călin Georgescu, despre moțiunea de cenzură care a dus la căderea Guvernului Bolojan: „Felicitări, a fost un prim pas spre reconciliere națională”

Călin Georgescu
Scris deRealitatea de Ialomita
Publicat14 mai 2026, 22:16
Sursărealitatea.net
”Eu pot să vă spun atât, sunt gata oricând, cum am și demonstrat, să-mi servesc țara, dar nu în orice condiții".
Citește și
- 21:18Ana Maria Păcuraru: Liderii G7, măsuri pentru a opri răspândirea epidemiei de Ebola
- 21:12Negocieri la Vila Lac între liderii PSD și PNL- aripa pro Veștea. Anca Alexandrescu: „Se bazează pe 233 de voturi în acest moment”
- 20:08G7 încearcă să-l convingă pe Trump să sprijine decisiv Ucraina. Zelenski: „Putin nu vrea negocieri”
- 19:53Ana Maria Păcuraru: Apropiatul lui Putin îi cere scuze lui Zelenski
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Ialomita și pe Google News


























