Advertising
ROMÂN CONDAMNAT LA ÎNCHISOARE ÎN NORVEGIA DUPĂ CE A PRIMIT 61 DE AMENZI RUTIERE ÎN PATRU LUNI
ROMÂN CONDAMNAT LA ÎNCHISOARE ÎN NORVEGIA DUPĂ CE A PRIMIT 61 DE AMENZI RUTIERE ÎN PATRU LUNI
Scris de Realitatea de Ialomita Publicat: 11 mar. 2025, 18:53
Un tânăr român de 20 de ani a fost condamnat la o lună de închisoare în Norvegia după ce a acumulat 61 de amenzi de circulație în doar patru luni.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:33Decizie istorică în New York: primarul a blocat majorarea chiriilor pentru aproape un milion de locuințe
- 13:17ALERTĂ pentru românii care călătoresc în Venezuela după cutremurele devastatoare: a fost emisă o atenționare de călătorie
- 10:57Moscova susține că a respins un atac record cu peste 600 de drone ucrainene: Moscova, Tula și Crimeea, vizate VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Ialomita și pe Google News


























