Advertising
Gabriel Oprea, după dubla tragedie aviatică: Deplângem, cu durere în inimi, dispariția militarilor căzuți la datorie

Gabriel Oprea, după dubla tragedie aviatică: Deplângem, cu durere în inimi, dispariția militarilor căzuți la datorie
Scris de Realitatea de Ialomita Publicat: 3 mar. 2022, 09:37
Gabriel Oprea, a transmis un mesaj, în urma catastrofelor aviatice din seara zilei de 2 martie
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:28CCR a respins sesizarea lui Nicușor Dan privind legea cotelor pentru ursul brun. Dublarea numărului de exemplare care pot fi extrase, liberă
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
- 12:29EASA avertizează companiile aeriene să evite spațiul aerian din Iran, Irak și Liban
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Ialomita și pe Google News


























