Advertising
DOUĂ FEMEI, GĂSITE MOARTE ÎN CANALUL DUNĂRE-MAREA NEAGRĂ. UNA ERA DISPĂRUTĂ DIN APRILIE

DOUĂ FEMEI, GĂSITE MOARTE ÎN CANALUL DUNĂRE-MAREA NEAGRĂ. UNA ERA DISPĂRUTĂ DIN APRILIE
Scris de Realitatea de Ialomita Publicat: 15 mai 2025, 17:20
Scene șocante joi, pe Canalul Dunăre – Marea Neagră. Două femei au fost găsite fără viață, în decurs de doar 20 de minute, în două zone diferite – Cernavodă și Medgidia. Una dintre ele era dată dispărută de peste o lună.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:10Circulație oprită pe Podul Prieteniei sâmbătă: care este motivul și cât vor dura restricțiile
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
- 11:46Atenționare de călătorie pentru Serbia emisă de MAE: sunt anunțate proteste în Belgrad și alte orașe
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Ialomita și pe Google News


























