Advertising
DIRECTORUL MEDICAL AL AMBULANȚEI BISTRIȚA-NĂSĂUD, ARESTAT PENTRU AGRESIUNE SEXUALĂ ȘI ABUZ ÎN FUNCȚIE

DIRECTORUL MEDICAL AL AMBULANȚEI BISTRIȚA-NĂSĂUD, ARESTAT PENTRU AGRESIUNE SEXUALĂ ȘI ABUZ ÎN FUNCȚIE
Scris de Realitatea de Ialomita Publicat: 15 mai 2025, 17:15
Un caz grav zguduie sistemul medical din Bistrița-Năsăud. Directorul medical al Serviciului de Ambulanță Județean a fost arestat preventiv pentru 30 de zile, fiind acuzat de multiple fapte de agresiune sexuală și folosirea abuzivă a funcției în scop sexual.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:10Circulație oprită pe Podul Prieteniei sâmbătă: care este motivul și cât vor dura restricțiile
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
- 11:46Atenționare de călătorie pentru Serbia emisă de MAE: sunt anunțate proteste în Belgrad și alte orașe
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Ialomita și pe Google News


























