Advertising
CĂLIN GEORGESCU, DESPRE JUSTIȚIA DIN ROMÂNIA: ”NU TREBUIE SĂ MAI FIE LA ORDIN”

CĂLIN GEORGESCU, DESPRE JUSTIȚIA DIN ROMÂNIA: ”NU TREBUIE SĂ MAI FIE LA ORDIN”
Scris de Realitatea de Ialomita Publicat: 15 mai 2025, 07:55
Călin Georgescu a afirmat că justiția nu mai trebuie să fie la ordin, subliniind că responsabilitatea magistraților este „ultra-necesară”, așa cum este și cea a parlamentarilor
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:10Circulație oprită pe Podul Prieteniei sâmbătă: care este motivul și cât vor dura restricțiile
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
- 11:46Atenționare de călătorie pentru Serbia emisă de MAE: sunt anunțate proteste în Belgrad și alte orașe
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Ialomita și pe Google News


























