Advertising
A VÂNDUT TELEFONUL CU CARE ERA MONITORIZAT: UN BĂCĂUAN ȘI-A ÎNȘELAT PRIETENUL PENTRU DOAR 150 DE LEI

A VÂNDUT TELEFONUL CU CARE ERA MONITORIZAT: UN BĂCĂUAN ȘI-A ÎNȘELAT PRIETENUL PENTRU DOAR 150 DE LEI
Scris de Realitatea de Ialomita Publicat: 18 apr. 2025, 18:35
Un bărbat din Bacău, care se afla sub control judiciar și purta o brățară electronică de monitorizare, a decis să facă bani vânzând telefonul conectat la sistemul de supraveghere.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 15:35Zelenski anunță lovituri la sute de kilometri în Rusia: Ucraina a atacat un depozit de petrol și două rafinării
- 13:10Circulație oprită pe Podul Prieteniei sâmbătă: care este motivul și cât vor dura restricțiile
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Ialomita și pe Google News


























