Advertising
47 DE ROMÂNI URMEAZĂ SĂ FIE DEPORTAȚI DIN SUA

47 DE ROMÂNI URMEAZĂ SĂ FIE DEPORTAȚI DIN SUA
Scris de Realitatea de Ialomita Publicat: 11 iun. 2025, 17:35
47 de români se află în custodia autorităților americane (ICE – U.S. Immigration and Customs Enforcement)
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:52Transfăgărășanul va fi închis temporar, miercuri, pentru filmări
- 13:27PSD anunță că este gata să preia guvernarea după consultările cu Nicușor Dan: „Orice zi pierdută aduce minus în viața românilor”
- 12:05Antonela Roccuzzo, mesaj care a topit internetul după meciul lui Messi de la Mondial
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Ialomita și pe Google News


























