Advertising
Simona Halep eliminată în optimi la US Open

Simona Halep eliminată în optimi la US Open
Scris de Realitatea de Ialomita Publicat: 6 sept. 2021, 09:11
Simona Halep (13 WTA) a fost învinsă de Elina Svitolina (5WTA)
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 09:27Canicula pune stăpânire pe România! Temperaturile urcă până la 35 de grade și apare prima noapte tropicală în Capitală
- 08:38Șoc în Franța! Un bărbat a pierdut 13 milioane de euro la Loto pentru că nu și-a revendicat premiul
- 08:28Tragedia din Torino: BILETUL care poate dezvălui adevărul șocant din spatele crimei urmate de sinucidere
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Ialomita și pe Google News


























