Advertising
O TÂNĂRĂ DIN TIMIȘOARA ȘI-A ABANDONAT BEBELUȘUL ÎN TOALETĂ. A FOST ARESTATĂ PENTRU OMOR CALIFICAT

O TÂNĂRĂ DIN TIMIȘOARA ȘI-A ABANDONAT BEBELUȘUL ÎN TOALETĂ. A FOST ARESTATĂ PENTRU OMOR CALIFICAT
Scris de Realitatea de Ialomita Publicat: 10 iul. 2025, 18:02
O femeie de 31 de ani din Timișoara a fost arestată preventiv, fiind acuzată că și-a omorât copilul nou-născut, abandonându-l într-un vas de toaletă.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 12:21Caz cutremurător în Italia: mamă și fiică româncă, găsite moarte într-un apartament din Torino
- 11:05Subiecte la Evaluarea Națională 2026: elevii ar fi avut texte literare și cerință de rezumat la română
- 10:25Călătorie de coșmar spre Varna și Istanbul: trenul plecat din București a mers 115 kilometri în șase ore. Locomotiva a luat foc
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Ialomita și pe Google News


























