Advertising
MAPN: DOI MILITARI AU FOST RĂNIȚI ÎNTR-UN POLIGON DIN BISTRIȚA-NĂSĂUD

MAPN: DOI MILITARI AU FOST RĂNIȚI ÎNTR-UN POLIGON DIN BISTRIȚA-NĂSĂUD
Scris de Realitatea de Ialomita Publicat: 19 mar. 2025, 15:47
Militarii participau la un exercițiu de distrugere de muniție
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:33Decizie istorică în New York: primarul a blocat majorarea chiriilor pentru aproape un milion de locuințe
- 13:17ALERTĂ pentru românii care călătoresc în Venezuela după cutremurele devastatoare: a fost emisă o atenționare de călătorie
- 10:57Moscova susține că a respins un atac record cu peste 600 de drone ucrainene: Moscova, Tula și Crimeea, vizate VIDEO
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Ialomita și pe Google News


























