Advertising
Intră în vigoare restricția ieșirii din casă, după ora 22, dacă nu aveți declarație care să justifice motivul

Intră în vigoare restricția ieșirii din casă, după ora 22, dacă nu aveți declarație care să justifice motivul
Scris de Realitatea de Ialomita Publicat: 14 mar. 2021, 15:36
Starea de alertă a fost prelungită, aducând cu ea și modificarea orei până la care populația
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 11:05Subiecte la Evaluarea Națională 2026: elevii ar fi avut texte literare și cerință de rezumat la română
- 10:25Călătorie de coșmar spre Varna și Istanbul: trenul plecat din București a mers 115 kilometri în șase ore. Locomotiva a luat foc
- 10:09Greșeala banală care îi poate lăsa pe șoferi fără certificatul de înmatriculare: amenda poate trece de 1.600 de lei
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Ialomita și pe Google News


























