Advertising
Elev al Școlii de Agenți de Poliție din Cluj, exmatriculat după ce a recunoscut consumul de droguri la DIICOT

DIICOT
Scris de Ionuț Nichita Publicat: 1 iun. 2026, 17:59
Un elev al Școlii de Agenți de Poliție din Cluj a fost exmatriculat la doar câteva luni după admitere, în urma unor informații apărute într-un dosar instrumentat de DIICOT, în care tânărul a fost audiat ca martor.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 09:01Trump și Macron, discuții cruciale la G7. Ana Maria Păcuraru, singurul jurnalist român invitat de Casa Albă
- 15:29În culisele Summitului G7: Ana-Maria Păcuraru transmite exclusiv pentru REALITATEA PLUS
- 15:07Transmisiuni speciale de la Summitul G7: Ana-Maria Păcuraru, singurul jurnalist român invitat de Casa Albă
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Ialomita și pe Google News

























