Advertising
Darius Olaru a impresionat chiar împotriva FCSB-ului. Românul începe să devină un om de bază la Union Saint-Gilloise

Union ST Gilloise - FCSB 4-0
Scris de Ionuț Nichita Publicat: 5 iul. 2026, 17:35
FCSB a început cu stângul stagiul de pregătire din Olanda, fiind învinsă categoric de Union Saint-Gilloise, scor 0-4. Meciul a reprezentat însă un moment special pentru Darius Olaru, care a evoluat împotriva fostei sale echipe la scurt timp după transferul în Belgia.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:57Clipe de groază în avion după ce un geam s-a spart în timpul zborului. ”Jumătate din om era afară pe fereastră”
- 18:43Raed Arafat, prima reacție după ce procurorii i-au pus sechestru pe avere:”Sunt victima incompetenței instituțiilor statului” -VIDEO
- 16:01Viorel Pașca își apără activitatea de la Dumbrava și spune că statul a intervenit prea târziu pentru bolnavi: „În 20 de ani nu a alocat niciun leu”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Ialomita și pe Google News


























