Ce se întâmplă cu banii românilor. Ediție bombă cu ministrul Muncii, duminică seara, la Culisele Statului Paralel

Ce se întâmplă cu banii românilor. Ediție bombă cu ministrul Muncii, duminică seara, la Culisele Statului Paralel
Mâine seară, de la ora 21:00, Simona Bucura Oprescu vine în platoul Culisele Statului Paralel
Ediție explozivă, mâine seară, la Culisele Statului Paralel! Ministrul Muncii, Simona Bucura Oprescu, vine în exclusivitate la emisiunea Ancăi Alexandrescu, cu ultimele date și calcule legate de pensiile românilor.
Mâine seară, de la ora 21:00, Simona Bucura Oprescu vine în platoul Culisele Statului Paralel, unde va pune cap la cap ultimele date importante pentru românii care au muncit o viață întreagă.
Aflați de la ministrul Muncii cine va pierde bani și cine va câștiga mai mult lună de lună, într-o ediție incendiară, prezentată de Anca Alexandrescu. Calculăm împreună cele mai importante aspecte care țin de banii românilor și venim cu cele mai noi date, în exclusivitate, la Realitatea PLUS.
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 09:10 - Analiză AEI: 1 din 3 români abia își mai permit energia. Facturile împing familiile spre sărăcie
- 09:07 - Operațiunea Jupiter - ziua 3: 400 de percheziții în dosare de evaziune, înșelăciune, delapidare, spălare de bani, contrabandă
- 08:06 - Volodimir Zelenski: ”Europa trebuie să fie prezentă la negocierile cu Rusia, dar nu ca mediator”
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Ialomita și pe Google News












