Advertising
A UCIS-O CU O PRĂJITURĂ: ADOLESCENTĂ DE 17 ANI, OTRĂVITĂ CU ARSENIC DE O RIVALĂ GELOASĂ

A UCIS-O CU O PRĂJITURĂ: ADOLESCENTĂ DE 17 ANI, OTRĂVITĂ CU ARSENIC DE O RIVALĂ GELOASĂ
Scris de Realitatea de Ialomita Publicat: 5 iun. 2025, 19:04
O adolescentă de 17 ani a murit după ce a mâncat o prăjitură trimisă prin curier, însoțită de un bilet romantic pe care scria: „Pentru cea mai frumoasă fată”.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:52Transfăgărășanul va fi închis temporar, miercuri, pentru filmări
- 13:27PSD anunță că este gata să preia guvernarea după consultările cu Nicușor Dan: „Orice zi pierdută aduce minus în viața românilor”
- 12:05Antonela Roccuzzo, mesaj care a topit internetul după meciul lui Messi de la Mondial
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Ialomita și pe Google News


























