Advertising
MINISTERUL ENERGIEI A DECLARAT SITUAȚIE DE URGENȚĂ ÎN ALIMENTAREA CU CARBURANȚI

MINISTERUL ENERGIEI A DECLARAT SITUAȚIE DE URGENȚĂ ÎN ALIMENTAREA CU CARBURANȚI
Scris de Realitatea de Ialomita Publicat: 5 aug. 2025, 11:11
Ministerul Energiei a autorizat scoaterea țițeiului și motorinei din stocurile de urgență
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 08:06Atac american în Caraibe: doi bărbați au murit după ce o ambarcațiune suspectată de trafic de droguri a fost lovită - VIDEO
- 08:01Peștele periculos care bagă în sperieți turiștii din Grecia: poate provoca răni grave - VIDEO
- 21:38Misiune contracronometru în Cheile Bicazului. Salvamontiștii caută doi turiști care s-au rătăcit într-o zona cu pericol de cădere în gol
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Ialomita și pe Google News


























