Advertising
GEORGE SIMION, MESAJ IRONIC PENTRU INTERIMARII DE LA VÂRFUL ȚĂRII: ”TOT CU ENERGIE SCUMPĂ? TOT SĂRACI? EU SUNT DE VINĂ!”

GEORGE SIMION, MESAJ IRONIC PENTRU INTERIMARII DE LA VÂRFUL ȚĂRII: ”TOT CU ENERGIE SCUMPĂ? TOT SĂRACI? EU SUNT DE VINĂ!”
Scris de Realitatea de Ialomita Publicat: 12 iun. 2025, 09:47
George Simion le-a reamintit, ironic, celor de la putere, cum îl acuzau pe el că dacă va ajunge președinte va urma o criză fără precedent
Citește și
- 09:22Zi decisivă pentru Guvernul Veștea: UDMR își stabilește poziția față de viitorul Executiv
- 08:56Marea Britanie anunţă un acord energetic cu Ucraina, pentru furnizarea de uraniu îmbogăţit
- 08:51Hamas salută acordul dintre SUA și Iran și cere oprirea războiului din Gaza
- 08:38Ioana Dogioiu, atac grav la susținătorii lui Veștea: "Nu mor caii când vor câinii"
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Ialomita și pe Google News
























