Advertising
Mandat încheiat prematur! Cosmin Olăroiu nu mai continuă pe banca Emiratelor Arabe Unite

Cosmin Olăroiu
Scris de Ionuț Nichita Publicat: 30 mai 2026, 18:31
Cosmin Olăroiu nu mai este selecționerul Emiratelor Arabe Unite. Federația de Fotbal a anunțat oficial încetarea colaborării cu tehnicianul român și cu întregul său staff, după un mandat care a durat puțin peste un an.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 15:29În culisele Summitului G7: Ana-Maria Păcuraru transmite exclusiv pentru REALITATEA PLUS
- 15:07Transmisiuni speciale de la Summitul G7: Ana-Maria Păcuraru, singurul jurnalist român invitat de Casa Albă
- 11:05Proteste violente înaintea Summitului G7: mii de manifestanți au ieșit în stradă. Ana-Maria Păcuraru transmite în exclusivitate de la cea mai importantă reuniune mondială
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Ialomita și pe Google News

























