Duminică a avut loc a doua extragere a loteriei vaccinării. Vezi dacă ai câștigat

Duminică a avut loc a doua extragere a loteriei vaccinării. Vezi dacă ai câștigat
Al doilea premiu în valoare de 100.000 de lei a fost extras
Duminică, 10 octombrie, a avut loc o nouă extragere la Loteria Vaccinării. Au participat numerele de ordine din intervalul 518.187 – 1.344.170, corespunzătoare participanților care s-au înscris până vineri, 8 octombrie, la orele 12.00, potrivit unui comunicat al Loteriei Române.
Numărul extras pentru marele premiu de 100.000 de lei este 659367. Au fost atribuite, de asemenea, 80 de premii în valoare de 10.000. Acestea vor fi acordate următoarelor 80 de numere consecutive care urmează numărului câștigător, adică de la 659368 până la 659447.
Loteria de Vaccinare se desfășoară pe parcursul a 14 săptămâni, în perioada 3 octombrie – 31 decembrie 2021 și constă în 19 extrageri organizate în zilele de duminică/vineri, pe parcursul a 14 săptămâni, astfel:
- 14 extrageri, respectiv câte 1 extragere pe săptămână
- 3 extrageri, respectiv câte 1 extragere în fiecare lună
- 2 extrageri organizate în săptămâna 14, respectiv în ultima săptămână a acțiunii
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 09:45 - Românul care a urcat Everestul la 75 de ani
- 08:44 - Ana Maria Păcuraru, transmisiune exclusivă din China. Strategia crucială a oficialilor chinezi
- 08:11 - Noua lege a salarizării: cât vor câștiga profesorii, medicii, polițiștii, militarii și magistrații. Lista completă cu grilele propuse
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Ialomita și pe Google News














