FC Brașov a terminat la egalitate, scor 1-1, meciul disputat, astăzi, cu Unirea Slobozia.

Confruntarea a avut loc pe stadionul din Tărlungeni. Stegarii au deschis scorul în minutul 20, prin atacantul bulgar Anghelov, după o lovitură liberă indirectă. Slobozia a egalat rapid, după doar un minut. Anghelov a mai avut o ocazie în prima repriză. Însă tabela a rămas nemodificată până la final.

Unirea Slobozia –  Contra ( min 75 Ciupercă) – Ibrian, (min 46 Toma) Lazăr, Perju, (Min 70 Dinu ) Dorobantu (min 46 Ciobanu) – Cruceru, (min 70 Coadă) Prejmerean (min 60 Lemnaru) – Bolohan, (min Radu 65, min 85 Gîrbăcea ) Afalna, (min 70 Ekollo) Silaghi (min 70 David Ilie) – Golda (min 70 Rus)

Articolul precedentAflă ce boli poţi lua de la piscină. Vezi recomandările medicilor
Articolul următor86,10% dintre candidaţii înscrişi la titularizare s-au prezentat la proba scrisă. DATELE publicate de Ministerul Educaţiei